Fener’in kalesi emin ellerde

Fenerbahçe'nin Avusturya kampında bugün basın mensuplarının karşısına geçme sırası kalecilerdeydi. Kaleciler tek tek görüşlerini belirtti.

FB kalesini koruyacak olan Serdar Kulbilge, Volkan Demirel, Volkan Babacan ve Mert Günok kendilerinin hazır olduğunu ve kalenin de emin ellerde olduğunu belirttiler.

Taraftarların endişe duymasını gerektirecek bir durum olmadığını dile getiren kalecilerden Volkan Demirel; “Rüştü Ağabey’i yokluğundan sonra artık Serdarlayız. Fenerbahçe kalesi hiç boş kalmamıştır, her zaman emin ellerdedir. Türk kalecilere güvenilirse arkası gelecektir, kendilerinden söz ettireceklerdir. Geçen sene kendime yakışmayan bir performans sergiledim. Özlenen Volkan’ı bu sene göstereceğim” diyerek iddialı konuştu.

Serdar ise “Geçtiğimiz sene bir ekiptik ve görevlerimizi yerine getirdik, şampiyon olduk. Bu sene de iyi bir ekip olarak devam edeceğiz. Kalede kimin olduğu değil camianın başarısı önemli” dedi.

Kiralık olarak geçen seneyi tamamlayan ve yeniden kadroya çağrılan Volkan Babacan sezon başından beri iyi çalıştığını ve göreve hazır olduğunu belirtirken, PAF takımdan gelen Mert Günok, kamp çalışmalarının yararlı gittiğini ve herşeyin güzel olduğunu söyledi.