Feraye-Kaya ilişkisini 4 yıldır biliyordum

"Dobra Dobra" programına katılan Emral Avşar kızının yaşamı ve ilişkileriyle ilgili merak edilen birçok konuya açıklık getirdi.

Çapkınlığı nedeniyle kızının Kaya Çilingiroğlu ile evlenmesini hiç istemediğinin altını çizen Avşar, Feraye Tanyolaç’la olan görüntüler basına yansıdıktan sonra “Hülya artık bunu kabul etmez” diyerek yıllarca sakladığı ilişkiyi kızıyla paylaştığını söyledi.

Kaya alkol alınca dağıtıyor

Avşar, eski damadına olan kızgınlığını “Antalya’da Hülya şarkı söyleyecek. Zehra da orada. O gidip babasının turnuvasında karıyla öpüşüyor” sözleriyle dile getirdi. Kaya Çilingiroğlu’nun çok alkol aldığını söyleyen Avşar; eski damadının çapkınlıklarını da alkol alınca kendini kaybedip dağıtmasına bağladı.

Feraye’nin evi karşımda

Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu’yla evlerinin karşı karşıya olduğunu söyleyen Emral Avşar, Kaya Çilingiroğlu’nun görmesi için kendisine getirdiği bebeği çok sevdiğini ve maşallah taktığını da belirti. Annesi de olmayan Feraye Tanyolaç’ın çok yalnız kaldığını gördüğünü ve buna çok üzüldüğünü, ona annelik yapmak istediğini de sözlerine ekledi.

Hülya ve İbo arasında bir şey olmadı

Emral Avşar, geçmişte Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses arasında bir şey yaşanmadığını söyledi: “Çünkü, İbrahim, Derya (Tuna) ile birlikteydi ve ondan çok çekinirdi. Aralarında bir kıvılcım oldu mu bilemem. Film çeviriyorlardı ama zaten Derya hep yakın takipteydi…

Hülya’nın hayatında kimse yok

Emral Avşar, Ali Güven ve Sadettin Saran gibi basına yansıyan isimlerle kızının herhangi bir ilişkisi olmadığını da söyledi. Emral Avşar, “Hülya’nın hayatında kimse yok. Onlar kim… Ali Güven’miş, Sadettin Saran’mış. Kim, onlar tanımıyorum…

Kumarda 1 trilyon kaybettim

Emral Avşar, “Eskiden en kötü alışkanlığım, kumara olan tutkumdu… Ama Allah’a şükür bunu terk ettim. Hülya’nın çok mücadelesi oldu bu konuda. Kumarda şu ana kadar kaybettiğim paranın toplamı 1 trilyonu geçmiştir” dedi.