Fotoğraflarla Fener şov

Hazırlıklarını sürdürden F.Bahçe bu akşam lokal saatle 19.00'da Bad Obervart'ta bir antrenman daha yaptı. Çift kale maçta Tümer ve Semih golleriyle alkışlandı.

Avusturya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdürden Fenerbahçe bu akşam lokal saatle 19.00'da Bad Obervart'ta bir antrenman daha yaptı. İrfan Saraloğlu tarafından yapılan ısınma çalışmalarından hemen sonra kuralsız çift kale maç oynandı.

1 saat 20 dakika süren maç 6-2 kırmızı takımın galibiyeti ile bitti. Kırmızı takımda yer alan Tümer'in üç golü ile Semih'in kafayla attığı gol antrenmanı izleyen taraftarlarmız tarafından alkışlandı. Ağrıları yüzünden otelde çalışan Vederson'da bugün Önder Özen'le akşam idmanında birlikte çalıştı. Antrenmana Kerim, İlhan ve Appiah katılmadı.

Sabah saat 10.00'da takımımız izinli olmasına rağmen Bad Tatzmannsdorf'daki sahada çalışan Semih, Tümer, Kerim, Vederson ile bazı Paf takımı oyuncuları akşam yapılan idmana katılırken, Appiah ile Kerim otelde çalıştılar.

Fenerbahçe yarın sabah Bad Tatzmannsdorf'daki, akşam da Bad Obervart'taki sahada gerçekleştireceği antrenmanlardan sonra kampın ilk etabı tamamlamış olacak. Oyuncular akşam yemeğinden sonra TEMSA'nın Avusturya 'da takımımıza tahsis ettiği özel otobüsle Viyana'ya gidecek.