Futbolcularin saldirisina ugrayan kulüp baskani ve antrenörü hastanelik oldu

MERSIN - Mersin'de Amatör Kupa Süper Lig B Grubu karsilasmasi sirasinda rakip takim futbolcularinin saldirisina ugrayan antrenör ve kulüp baskani hastanelik oldu.

Istenmeyen olaylar her iki takimin da liderlige oynadigi maçin 73. dakikasinda meydana geldi. Iddiaya göre Kuvay-i Milliyespor’un 3–2 öne geçtigi maçin 73. dakikasinda Kuvay-i Milliyespor taraftarindan gelen küfre küfürle karsilik veren Türk Telekomspor futbolcularindan biri kirmizi kartla oyun disi edildi. Buna sinirlenen futbolcular tel örgülerden atlayarak saha kenarinda bekleyen rakip takimin antrenörü Fahrettin Gündüz ve kulüp baskani agabeyi Kemal Gündüz’e saldirdi. Saldirilar sonrasi vücudunun çesitli yerlerinden yaralanan Kulüp Baskani ve antrenör kardesi Mersin Devlet Hastanesi’ne kaldirildi. Futbolcularin saldirisina ugrayan antrenör Fahrettin Gündüz hastanede göz yaslarini tutamadi.

Saldiri sonra hakem kavgaya karistigi iddia edilen biri yedek kulübeden 3 kisiye kirmizi kart gösterdi. Maç Telekomspor’un son dakikada attigi golle 3-3 sona erdi. Kavgaya karistigi iddia edilen futbolcular ise karakola götürüldü.