Futbolda haftanın programı açıklandı

Futbolda haftasonunda yine birbirinden çekişmeli maçlar oynanacak.

Turkcell Süper Lig’e 28., Türk Telekom Lig A’da 29., Lig B Yükselme Grubu’nda 14. ve Lig B 1, 2 ve 3. klasman gruplarında da 10. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde bugün başlayacak Gençlerbirliği – Galatasaray ve pazartesi günü oynanacak olan Türk Telekom Lig A’daki Karşıyaka-Malatyaspor karşılaşmasıyla tamamlanacak. Haftanın programı şöyle:

– TURKCELL SÜPER LİG –

Bugün:

20.00 Gençlerbirliği – Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

19.00 Sakaryaspor – Beşiktaş (Adapazarı Atatürk)

15 Nisan Pazar:

15.00 Çaykur Rizespor – Trabzonspor (Rize Atatürk)

15.00 Ankaraspor – Konyaspor (Yenikent ASAŞ)

15.00 Bursaspor – Kayserispor (Bursa Atatürk)

15.00 Antalyaspor – Denizlispor (Antalya Atatürk)

15.00 Sivasspor – Gaziantepspor (4 Eylül)

15.00 Kayseri Erciyesspor – Ankaragücü (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Fenerbahçe – Vestel Manisaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

– TÜRK TELEKOM LİG A –

Yarın:

13.00 Orduspor – Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (19 Eylül)

15 Nisan Pazar:

13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor – Elazığspor (Atatürk Olimpiyat)

14.30 İstanbulspor – Diyarbakırspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Akçaabat Sebatspor – Kasımpaşa (Akçaabat Fatih)

14.30 Eskişehirspor – Samsunspor (Eskişehir Atatürk)

14.30 Mardinspor – Kocaelispor (21 Kasım)

14.30 Uşakspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (1 Eylül)

14.30 Türk Telekomspor – Altay (Türk Telekom)

16 Nisan Pazartesi:

20.00 Karşıyaka – Malatyaspor (Alsancak)

– LİG B YÜKSELME GRUBU –

15 Nisan Pazar:

14.30 Şanlıurfaspor – Boluspor (11 Nisan)

14.30 Kırıkkalespor – Sarıyer (Fikret Karabudak)

14.30 Arsinspor – Adana Demirspor (Arsin İlçe)

14.30 Kartalspor – Tarsus İdmanyurdu (Kartal)

14.30 Alanyaspor – Küçükköyspor (Milli Egemenlik)

– LİG B 1. KLASMAN GRUBU –

15 Nisan Pazar:

14.30 Etimesgut Şekerspor – Fatih Karagümrük (OSTİM)

14.30 İnegölspor – Çanakkale Dardanelspor (İnegöl Şehir)

14.30 Yalovaspor – Güngören Belediyespor (Yalova Atatürk)

14.30 Eyüpspor – OYAK Renault (Eyüp)

– LİG B 2. KLASMAN GRUBU –

15 Nisan Pazar:

14.30 Fethiyespor – Mersin İdmanyurdu (Fethiye İlçe)

14.30 Muğlaspor – Bucaspor (Muğla Atatürk)

14.30 İzmirspor – Marmaris Belediyespor (Alsancak)

14.30 Turgutluspor – Nazilli Belediyespor (7 Eylül)

– LİG B 3. KLASMAN GRUBU –

15 Nisan Pazar:

14.30 Kardemir Karabükspor – Darıca Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.30 Zeytinburnuspor – Pendikspor (Zeytinburnu)

14.30 Gebzespor – Keçiörengücü (Gebze İlçe)

14.30 İstanbul Maltepespor – Çankırı Belediyespor (Maltepe)