Futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Futbolda Turkcell Süper Lig’e 26. hafta, Bank Asya 1. Lig’e 27. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarında 9. hafta, TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 10. hafta, 5. Klasman Grubu’nda ise 7. hafta karşılaşmaları yapılacak.

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

Yarın:

14.00 Manisaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Diyarbakırspor-Antalyaspor (Kocaeli İsmetpaşa-Seyircisiz)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

21 Mart Pazar:

14.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)

14.00 Ankaragücü-Kayserispor (Yenikent ASAŞ-Seyircisiz)

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

22 Mart Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Denizlispor (Bursa Atatürk)


-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.30 Dardanelspor-Kocaelispor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Bucaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Buca)

21 Mart Pazar:

13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

13.30 Altay-Adanaspor (İzmir Alsancak)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Hacettepe (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)

13.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)

22 Mart Pazartesi:

20.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)


-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Yarın:

13.30 Göztepe-Çorumspor (İzmir Alsancak)

21 Mart Pazar:

13.30 Güngören Belediyespor-Etimesgut Şekerspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Türk Telekom-Tokatspor (Türk Telekom)


-TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup

——-

Yarın:

13.30 Zeytinburnuspor-Bozüyükspor (Zeytinburnu)

21 Mart Pazar:

13.30 Pendikspor-Körfez Belediyespor (Pendik)

13.30 Tavşanlı Linyitspor-Beykoz 1908 (Tavşanlı Ada İlçe)

13.30 Yalovaspor-Sakaryaspor (Yalova Atatürk)

2. Grup

——-

21 Mart Pazar:

13.30 Alanyaspor-Konya Şekerspor (Alanya Milli Egemenlik)

13.30 Eyüpspor-Fethiyespor (Eyüp)

13.30 Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Belediyespor)

13.30 Sarıyer-İstanbulspor (Yusuf Ziya Öniş)

3. Grup

——-

21 Mart Pazar:

13.30 Karsspor-Pursaklarspor (Kars Şehir)

13.30 Kırşehirspor-BUGSAŞ Spor (Kırşehir Ahi)

13.30 Çankırı Belediyespor-Ofspor (Çankırı Atatürk)

4. Grup

——-

Yarın:

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Malatyaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

21 Mart Pazar:

13.30 Adıyamanspor-Mardinspor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Elazığspor-Tarsus İdmanyurdu (Elazağ Atatürk)

23 Mart Salı:

12.00 Belediye Vanspor-Adana Demirspor (Van Atatürk)


-TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-

Yarın:

13.30 Siirtspor-Pazarspor (Siirt Atatürk)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kırıkhanspor (Vefa)

21 Mart Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Torbalıspor-Balıkesirspor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 Keçiören Sportif-Araklıspor (Yenimahalle Hasan Doğan)


-TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI-

1. Grup

——-

Yarın:

13.30 Küçükköyspor-Alibeyköyspor (Tepecik Belediye)

21 Mart Pazar:

13.30 İnegölspor-Gaziosmanpaşaspor (İnegöl İlçe)

13.30 Çerkezköy Belediyespor-OYAK Renault (Çerkezköy Belediye)

13.30 Bayrampaşaspor-Lüleburgazspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

——-

21 Mart Pazar:

13.30 Menemen Belediyespor-Ispartaspor (Menemen İlçe)

13.30 Afyonkarahisarspor-Nazilli Belediyespor (Afyon Atatürk)

13.30 İzmirspor-Altınordu (Buca İlçe)

3. Grup

——-

Yarın:

13.30 Kartal Belediyespor-İstanbul Maltepespor (Kartal Bulvar)

21 Mart Pazar:

13.30 Beylerbeyi-Keçiörengücü (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Düzcespor-Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Ankara Demirspor-Kırıkkalespor (Cebeci İnönü)

4. Grup

——-

Yarın:

13.30 Yalıspor-Sürmenespor (Yavuz Selim)

21 Mart pazar:

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Gümüşhanespor (Yozgat Bozok)

13.30 Arsinspor-Bafra Belediyespor (Arsin İlçe)

13.30 Ünyespor-Kastamonuspor (Ünye İlçe)

5. Grup

——-

21 Mart Pazar:

13.30 Batman Petrolspor-Şanlıurfa Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Belediye Bingölspor-Hatayspor (Bingöl Şehir)

13.30 Malatya Belediyespor-72Batmanspor (Malatya İnönü)