Galatasaray Almanya’da ilk idmanını yaptı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, İsviçre'daki çalışmalarının ardından ikinci etap çalışmaşları için geldiği Almanya'da ilk antrenmanını yaptı.

Galatasaray, akşam saatlerinde MSV Duisburg takımına ait sahada teknik direktör Karl Heinz Felkamp yönetiminde il antrenmanını yaptı.

Antrenman öncesi teknik direktör Felkamp oyuncularına saha kenarında bir konuşma yaptı. Daha sonra sarı-kırmızılılar iki grup halinde, top sürme, pas çalışması, adam geçme, ve şut çalışması yaptı.

Antrenmana sakatlığı devam eden Hakan Şükür katılmazken, haffi sakatlığı bulunan Mehmet Güven ise saha kenarında yürüyüş yaptı. Antrenmanı gurbetçi taraftarlar da izledi.

Galatasaray’ın Almanya kampında, 15 Temmuz Pazar günü yerel saatle 16.45’te Bonn Sportpark Stadı’nda FC Köln ile, 18 Temmuz Çarşamba günü yerel saatle 20.00’de Düsseldorf Paul Janes Stadı’nda Fortuna Düsseldorf’la ve 21 Temmuz Cumartesi günü yerel saatle 20.00’de Bochum Rewiepower Stadı’nda VFL Bochum’la üç hazırlık karşılaşması yapacağı öğrenildi.