Galatasaray ile Hedef Filo’nun sponsorluk anlaşması yenilendi

Galatasaray Kulübü ile Hedef Filo iki sezondur devam eden sponsorluk anlaşmasını 2013 -2014 ve 2014 - 2015 sezonlarına taşıdı.

Galatasaray Kulübü ile Hedef Filo iki sezondur devam eden sponsorluk anlaşmasını 2013 -2014 ve 2014 – 2015 sezonlarına taşıdı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da imzalanan anlaşma kapsamında Hedef Filo, önümüzdeki iki sezon için Galatasaray’a 87 adet aracın teslimini gerçekleştirdi.

Galatasaray Kulübü, Hedef Filo ile iki sezondur devam eden resmi sponsorluk sözleşmesini 2013 – 2014 ve 2014 – 2015 sezonları için yeniledi. Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Ümit Özdemir, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Hedef Filo Yönetici Direktörü Ersan Öztürk ve Hedef Filo Yönetici Direktörü Önder Erdem’in katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleştirilen imza töreninde, Galatasaray Kulübü’ne 87 adet araç teslim edildi.

Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan sponsorluk yenileme duyurusunun yapıldığı törende, “Bugün, Galatasaray Spor Kulübü ile ülkemizin önde gelen filo kiralama kuruluşlarından Hedef Filo Hizmetleri arasındaki sponsorluk anlaşmasının yenilenmesi kapsamında sizlerle beraberiz. Değerli resmi sponsorumuz ile işbirliğimizi 2 sezon boyunca devam ettirecek anlaşma çerçevesinde Hedef Filo; basketbol, voleybol ve futbol branşlarındaki sporcularımız, idari ve teknik kadro üyeleri ile tüm kulüp profesyonellerine 87 adet araç teslim etti.” diye konuştu.