Galatasaray’ın Arda Turan transferi tıkandı

Galatasaray Kulübü'nün Arda Turan transferinin son anda tıkandığı öğrenildi.

İspanyol devi Barcelona'da forma giyen ve yeniden Galatasaray'a gelmesi beklenen Arda Turan transferinin son anda tıkandığı öğrenildi.

Tudor’un da canlı yayında onay vermesiyle, millî futbolcu için Barcelona ile masaya oturan G.Saray yönetimi parada anlaşamadı

Tarihinin en büyük revizyonlarından birine imza atarak, Süper Lig’e muhteşem bir başlangıç yapan ve 11 haftalık periyotta rakiplerini imrendiren Galatasaray, eski kaptan Arda Turan’ı takıma katmak üzereydi. Sezon başında da Barcelona’da istenmeyen ve sarı-kırmızılı takımın kapısından dönen millî futbolcu bu defa, adeta içeriye bir adımını atmıştı. G.Saray yönetiminin Barcelona kulübü ile yaptığı görüşmelerde de Arda’nın satın alma opsiyonlu kiralık olarak alınması konusunda fikir birliğine varılmıştı. Teknik direktör Igor Tudor’un da canlı yayında onay vermesiyle eli güçlenen Galatasaray yönetimi, Katalan temsilcilerle son görüşmede anlaşmazlık yaşadı. Detaylar tam olarak belirtilmese de Arda için ödenecek kiralama ücreti ve satın alma bedeli sarı-kırmızılılara yüksek geldi, G.Saray’ın önerdiği fiyatın da kabul edilmediği aktarıldı.

TRT