Galatasaray’a acil para gerekiyor

Bu sezon yaptığı transferlere sponsorların desteğiyle olsada çok harcamalarda bulunan Sarı-Kırmızılılara yeniden kaynak arayışına girdi.

Çok para harcandı

Şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi’ne katılma fırsatını elinden kaçrdıktan sonra transfer sezonunda coşan; Lincoln, Linderoth, Bouzid, Volkan Yaman, Servet, Orkun, Serkan Çalık ve Barış Özbek’i renklerine bağlayan Galatasaray’da sıcak saatler yaşanıyor.

Bir süre önce deklare edilen, “Lincoln’ü bile gölgede bırakacak bir yıldız alacağız” sözünü yerine getirmek isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim, sponsorlardan gelen kaynak tükenince, yeniden para arayışına koyuldu.

Özel maça kadar

Bu konu hakkındaki son açıklamayı Karşıyakalı yöneticilerden Rıfat Kınay yaptı. Başkan Özhan Canaydın ile bir görüşme yaptığını belirten Kınay, “Canaydın, 4 Ağustos’ta oynayacağımız özel maça kadar, büyük bir transfer daha yapacaklarını söyledi ve taraftarların Alsancak Stadı’na sığamayabileceğini bildirdi. Biz de bu nedenle karşılaşmayı Atatürk Stadı’na aldık” dedi.

Teknik direktör Feldkamp da, Karşıyaka karşısında en iyi Cim Bom’un sahada olacağını kaydetti.

Nabız yoklanıyor

Şimdi Sarı-Kırmızılı taraftarların kafasındaki tek düşünce, bu büyük yıldızın kim olduğu…

İçerisinde bol alternatifli üst düzey yıldızların olduğu listeden bir starın alınabilmesi için acilen harekete geçmesi gereken Galatasaray Yönetimi, öncelikle kredi konusunu halletmeyi amaçlıyor.

Adnan Polat ve Haldun Üstünel’in sıcak para bulmak adına temasları sürerken, Adnan Sezgin de isimleri sır gibi saklanan yıldızlarla dirsek teması kurup, nabız yokluyor.