Galatasaray’a haddini bildireceğiz!

Bordo-mavili taraftarların tribun lideri Mehmet Findikci maç öncesi yaptığı açıklamda, "G.Saray'a Trabzon'da haddini bildireceğiz" dedi.

Galatasaray karşısında Trabzonsporlu taraftarlar tribunde atkı şova hazırlanıyor.

Uzun süredir kendi sahasında büyük takimlara karşı galibiyete hasret kalan Trabzonspor’da, taraftarlar tribunde yapacaklari şovlarla takımlarına destek olmaya çalışacak.

Trabzonspor Kulübü’nün iletişim hattı olan TrabzonCell, karşılaşma öncesi Bordo Mavili taraftarlara 20 bin adet atkı dağıtacağı ögrenilirken, atkılarla yapılacak tribun şovları için taraftar grupları maç öncesi son provalarını yaptılar.

Trabzonlu Gençler Grubu Tribun Lideri Mehmet Fındıkçı, maç öncesi yaptıgı aciklamada Galatasaray maçında 12. adam görevini en iyi şekilde yapmaya çalisacaklarını söyledi.

Uzun suredir Hüseyin Avni Aker Stadı’nda büyük maç kazanamadıklarını hatırlatan Fındıkçı “Bu özleme artık son vermek istiyoruz. Bunun için biz tribunde takımımıza en iyi şekilde destek olarak görevimizi yapacağız. TrabzonCell’in dagıtacagı atkılarla da tribun şova hazırlanıyoruz. Maçı izlemeye gelecek olan taraftarlarımızın Bordo-mavili formalarla stada gelmelerini ve dagıtılacak atkıları da tribun şova ortak olmalarını istiyoruz. Galatasaray’a Trabzon’da ‘haddini’ bildirecegiz” dedi.