Galatasaray’da Samsunspor maçı hazırlıkları

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi'nde hafta sonu kendi sahasında Samsunspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Eric Gerets yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen çalışmada oyuncular ısınma koşusu ve esneklik idmanı yaptılar. Sarı-kırmızılı futbolcular daha sonra değişkenli olarak 4-2 pas çalışması, 1’e 1, 2’ye 2, ve 4’e 4 teknik çalışmalarla, kondisyon çalışmaları yaptı.

Galatasaray’ın antrenmanına U-19 Milli Takımı kadrosu dahilinde kazandıkları büyük başarılar dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu’nun bu sabah saat: 10.00’da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlediği ödül törenine davet edilen Profesyonel Futbol A Takımı oyuncuları Özgürcan Özcan, Aydın Yılmaz, Cafercan Aksu ve Erkan Ferin katılmazken, 6 farklı milli takımın kadrolarında bulunan 13 futbolcu da izinli olarak antrenmana çıkmadı.

Bu arada sakatlığı devam eden Yalçın Ayhan ise, sağlık ekibinin kendisine hazırladığı özel program kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılı takım yarın akşam yapacağı çalışma ile Samsunspor maçının hazırlıklarına devam edecek.

-GERETS, İZMİR’E GİTTİ-

Sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Eric Gerets ile yardımcı antrenörler Erdal Keser ve Reinhard Stumpf, bu akşam İzmir’de oynanacak Türkiye-Çek Cumhuriyeti milli takımlarının oynayacağı özel karşılaşmayı izlemek için İzmir’e gittiler.