Galatasaray’ın imtihan günü

Galatasaray, UEFA Kupası 3.tur ilk maçında Bayer Leverkusen ile karşılaşıyor.

Ali Samiyen’de oynayacağı karşılaşmadan net bir skorla ayrılmayı hedefleyen Cim Bom, rövanş için avantaj sağlamayı istiyor.

Galatasaray’da, UEFA’ya verilen yeni listede yer alan Emre Güngör ve Hakan Balta da bu akşamki karşılaşmada teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın şans tanıması halinde oynayabilecek. Yarın İstanbul’a gelecek olan Ahmed Barusso ile sakatlığı bulunan Hasan Şaş ve Linderoth bu karşılaşmada yer alamayacak.

Lincoln ilk 11’de

Feldkamp’ın, Bayer Leverkusen maçında, Fenerbahçe ve Vestel Manisaspor karşılaşmalarında başarılı bir performans ortaya koyan takım kadrosunda tek değişikliğe gitmesi ve tamamen iyileşen Lincoln’ü ilk 11’de sahaya sürmesi bekleniyor. Sakatlığı geçmeyen Serkan Çalık ise maç kadrosundan çıkarıldı. Galatasaray ile Bayer Leverkusen arasındaki karşılaşmayı Portekizli Lucilio Cardoso Cortez Batista, Joao Ferreira, Sergio Lacroix hakem üçlüsü yönetecek. Aynı ülkeden Elmano Carlos Fernandes Santos da 4. hakem olarak karşılaşmada görev yapacak.

STAT: Ali Sami Yen
HAKEM: Lucilio Cardoso Cortez Batista
SAAT: 19:45
GALATASARAY:Orkun, Emre, Servet, Uğur, Volkan Yaman, Barış, Lincoln, Mehmet Topal, Arda, Hakan Şükür, Ümit Karan

B.LEVERKUSEN: R. Adler, Castro, M. Friedrich, Callsen, Sarpei, Vidal, Rolfes, B. Schneider, Barbarez, Barnetta , Kiebling