Gazetelerin bugünkü manşetleri

Gazetelerin bugünkü gündemleri de türban ve siyasi atışmalar.


Laikliği çıkarlarına maske yapıyorlar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dünkü grup toplantısında ağırlıklı olarak bazı gazete ve televizyonların başörtüsü konusundaki menfi yayınları üzerinde durdu. AK Partililer, Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını ayakta alkışladı.


Mossad skandalı

İsrail gizli servisi, Savunma Bakanı Barak, Ankara'ya adım atar atmaz kriz oluşturdu. Sözde 'koruma' karşılamaya gelen tuğamirali, Barak'a yaklaştırmamak için aralarına girip oturdu.


Kefenim hazır

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, partisinin TBMM Grup toplantısında CHP lideri Baykal'ın başörtüsü özgürlüğü getiren Anayasa değişikliğiyle ilgili 'kaos' değerlendirmelerine ve 'idam sehpası' iması yapan sözlerine yanıt verdi.


Basını suçladı

Başbakan Tayyip Erdoğan, eksenine türban tartışmalarını koyduğu grup konuşmasında medyaya yüklendi.


Muhalif basına öfke

Başbakan Erdoğan, CHP lideri Baykal'a sert çıkarak, 'İdam sehpasını gösteriyor. Sen nasıl demokratsın? Biz o beyaz çarşaflarla beraber yola çıktık. Bu konuda bedel ödemeye hazırız' diye konuştu.


Bedel ödemeye hazırız

CHP liderinin tehditkar sözlerine sert tepki gösteren Erdoğan, “Baykal yargıyı yönlendirmeye başladı. İdam sehpasının yolunu gösteriyor. Biz beyaz çarşaflarla yola çıktık. Bedel ödemeye hazırız” dedi.


Bahçeli de doğruladı

Çarşaf, peçe ve benzeri giysilerle üniversiteye girilmemesi için YÖK Yasası'nın ek 17. maddesinin değişmesini isteyen Bahçeli, 'MHP mutabakata bağlı' dedi.


Beyaz çarşafla yola çıktık

Erdoğan "İdamı göze alırsın" diyen Baykal'a sert çıktı: "Beyaz çarşaflarla yola çıktık. Bedel ödemeye hazırız".


Kaos kartelin kafasında

TBMM'deki grup toplantısında kaos tacirliğine soyunan kartel medyasını sert dille eleştiren Başbakan Erdoğan, CHP lideri Baykal'ı Batı'nın yargı adaletsizliğini ve rant çevrelerini topa tuttu.


Halkı aşağılamayın

Antalya Barosu Başkanı: Ayrımcılık ve zıtlaşmayla bir yere varamayız. Önümüzdeki süreci kavgasız götürelim.


Beyaz çarşafla yola çıktık

Başbakan Tayyip Erdoğan, dünkü grup toplantısında tarihi bir konuşma yaparak, türban konusunda her türlü bedele hazır olduklarını açıkladı. CHP lideri Baykal’ı “idam sehpasını göstermekle” suçlayan Erdoğan, “Sen nasıl demokratsın ya! Ama biz o beyaz çarşaflarla yola çıktık” dedi.


AKP'yi uyardı: 'Kapatılmayı hak edersiniz!'

Sabih Kanadoğlu AKP'ye laikliğe karşı gelen iki partinin kapatıldığını hatırlattı.


Erdoğan meydan okudu

Başbakan, 'Biz yola beyaz çarşaflarla çıktık, bedel ödemeye hazırız' diyerek gerginliği tırmandırdı.


Su gibi Aziz ol

Fenerbahçe Kulübü'nü hem kurumsal hem de sportif açıdan başarıdan başarıya koşturdu. 10 yıllık serüven sancılı başladı, ama sonrası harikaydı.


Eninde sonunda yine benim olacaksın hadi naz yapma!

17 Mayıs 2000'de UEFA Kupası'nı müzesine götürerek Türk futbol tarihinin en büyük zaferine imza…