Geliri Pakistan’a gidecek maçta rekor seyirci bekliyor

GAZIANTEP - Gaziantepspor, gelirinin tamamini Pakistan'daki depremzedelere verilecek olan Çaykur Rizespor Gaziantepspor karsilasmasinda rekor seyirci bekliyor

“Dost ülkedeki müslüman kardeslere yardim etme zamani” diyen Dogan, tüm Gazianteplileri bu karsilasmaya davet etti.

Pazar günü kendi sahalarinda ilk galibiyeti alacaklarini belirten Dogan, içerideki baskiyi Çaykur Rizespor maçi ile atacaklarini belirtti. Çaykur Rizespor’un teknik kadro degisimi ile hakeretlendigini ve iyi bir hava yakaladigini vurgulayan Dogan, bu karsilasmanin kolay olmayacagini açikladi. Gaziantepspor’un taraftar ve saha avantajini kullanarak karsilasmayi kazanacagini dile getiren Celal Dogan, son haftalardaki hakem hattalarini tekrar etmemesi dileginde bulundu.

-HADZIBEGIÇ’IN IÇ SAHA ÖZLEMI –

Teknik direktör Faruk Hadzibegiç ise, iç sahada galip gelememe fobisini Çaykur Rizespor karsilasmasinda yeneceklerini ifade ederek, “Eger bana bir seçenek vermis olsalardi ben deplasmandaki galibiyetlerimizi kendi evimizde almayi tercih ederdim” diye iç sahadaki galibeyte olan özlemini dile getirdi.

Hadzibegiç, takimda sakatliklari bulunan Baris, Krita ve Tarik El Taib’in forma giymeyecegini Fahmi’nin durumunun ise netlik kazanmadigini bildirdi. Faruk Bayar’in kirmizi kart cezalisi oldugu Gaziantepspor’da 4 sakat futbolcunun bulunmasi Hadzibegiç’in zor durumda birakirken, Kirmizi – siyahli ekip, yine de Çaykur Rizespor karsilasmasindan oldukça ümitli. Ögleden sonra yapacagi ter idmani ile kampa girecek olan Kirmizi-siyahli takimda Çaykur Rizespor maç biletleri söyle açiklandi:

Kale arkasi tribün 5 YTL.

Maraton tribün 7 YTL.

Kapali tribün 30 YTL.

Pazar günü saat 15.00’de oynanilacak karsilasmayi orta hakem Süleyman Abay yönetirken, ev sahibi takimin bu karsilasmaya su 11’le çikmasi bekleniyor: Hasagiç, Erman, Bekir, Hasan Yurt, Ilhan (Hakan), Sedat, Erdal, Özgür, Mehmet Çogum, Lazarov, Ivanov.