Genç kız nişanlısını bıçakladı!

Eskişehir'de, genç bir kız ile annesi görüşmek için kafeteryaya çağırdıkları damat adayını otomobil konusunda anlaşamayınca bıçakla yaraladı.

Eskişehir’de, genç bir kız ile annesi görüşmek için kafeteryaya çağırdıkları damat adayını otomobil konusunda anlaşamayınca bıçakla yaraladı. Hastanede tedavi edilen damat adayının durumunun iyi olduğu bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Serpil Y. (28 ), Cem K. ( 36) ile arkadaş oldu. İkili bir süre sonra evlenmeye karar verdi. Evlilik hazırlıkları sürerken, Serpil Y., otomobilini kullanması için damat adayı Cem K.’ya verdi. Ancak bir süreçte gelin adayı ile damat adayının arası açıldı.

Duruma sinirlenen Serpil Y., annesi Şazimet Y. ile damat adayını kent merkezinde bir kafeteryaya davet ederek, görüşmek istedi.

Anne ve kızı Kurtuluş Mahallesi’nde bir kafeteryaya çağırdıkları damat adayı Cem K. konuşmaya başladı.

İddialara göre, bu sırada anne ile kızının kullanması için verdikleri otomobil ve bir miktar parayı damat adayından geri istemesi üzerine aralarında tartışma çıktı. Bu esnada, damat adayı anne Şazimet Y.’nin boğazına sarılarak darp etti.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Serpil Y., yanındaki bıçakla damat adayını bıçakladı. Göğsünden bıçak darbesi alan Cem K., hastanede tedavi altına alındı.
Yaralı damat adayının durumunun iyi olduğu, genç kızın polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.