Genç Parti adayı İbrahim Tatlıses’e çatan çatana!

Kadın ve Aile´den Sorumlu Devlet Bakanlığı´na talip olduğunu açıklayan Tatlıses´e yanıt geldi.

Partisi iktidara gelirse, “Tam bana göre” dediği Kadın ve Aile´den Sorumlu Devlet Bakanlığı´na talip olduğunu açıklayan Genç Parti İstanbul milletvekili adayı İbrahim Tatlıses´e yanıt, Türk filmlerinin unutulmaz jönlerinden Serdar Gökhan´dan geldi.

MHP listelerinden İstanbul 2. Bölge, 5´inci sıradan milletvekili adayı Serdar Gökhan, Tatlıses´in “Ben iyi bir aile babasıyım” sözlerine, “İbrahim Tatlıses evli mi?” sorusuyla cevap verdi. Tatlıses´in “Kadın bakanlığı tam bana göre, bana versinler. O zaman görsünler nasıl davranılır” sözlerine gönderme yapan Gökhan, “İyi bir aile babası, herşeyi evinde bulan insan demektir. İbrahim Bey´in çocuğu var. Şu anda evli mi? Ben evliyim. Çok sevdiğim bir oğlum, çok sevdiğim bir karım var. Bütün huzuru ve mutluluğu, herşeyi evimde buluyorum. Herkesin de bulmasını arzu ediyorum” dedi.

Serdar Gökhan, Genç Parti´nin barajı aşamayacağını iddia ederek, Tatlıses´in “Kadınlar oylarını bana verecekler” sözlerini de hatırlatarak, “Kadınlar, kadınlarla ilgili bir kadın bakan görmek ister. Bir erkek, bir kadının inceliklerini, ihtiyaçlarını tam bilemez, çözemez. İbrahim Bey neyi düşünerek bunu söyledi, bilmiyorum” dedi.

Sanatçıların özel hayatlarıyla gündeme gelmelerini eleştiren Serdar Gökhan, şöhretin zirvesinde olduğu yıllarda da şimdi de mütevazı yaşadığını söyledi. Serdar Gökhan, Alperen adında 2.5 yaşında erkek çocuk sahibi olduğunu belirterek, “Sanatçı yaptığı işle gündeme gelmeli. Yoksa reyting uğruna gündeme gelmek çok basit. Ben de gider gece bir yeri dağıtırım bir gecede olur biter. Sanatçı, topluma örnek olmamı. Ben eşimle bile yolda yürürken elini bile tutmam” diye konuştu.

Kendisinin partisinin tek başına iktidara gelmesi halinde kültür ve sanattan sorumlu bakan olmak istediğini belirten Serdar Gökhan, “Gençliğimden beri içinde bulunduğum partinin görüşünü savundum. Düşünce ve görüşümüze uygun tarihi filmler yaptım. Siyasette üstleneceğim misyon sanat ve kültür alanı olacak” diye konuştu.