Geniş Aile Yapıştır’da Tuğçe Kazaz göndermesi

Geniş Aile: Yapıştır filminde Tuğçe Kazaz'a bir gönderme de var.

Geniş Aile: Yapıştır filmi vizyona girdiği günden beri çok konuşuluyor.

Esprileri ve göndermeleri ile sosyal medyanın da ilgisini çeken filmin senaryosunu Cüneyt İnay yazdı.

Yönetmenliğini Ömer Uğur'un yaptığı Geniş Aile filminde Tuğçe Kazaz'a yapılan gönderme de dikkatlerden kaçmıyor.

Filmin bir bölümünde define bulunmasına şahit olan Papaz, definenin bulunduğu harabeden gelen korkucu verici seslerin üzerine "Eşhedu elle ilehe illlellah ve eşhedu enne muhammeden abduhu ve rasuluh" deyip Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oluyor.

Bunun üzerine filmde Koyu Bilal karakterini canlandıran Fırat Tanış, "Papaz Tuğçe Kazaz'a bağladı" diyor.

2001 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olan Tuğçe Kazaz, George Seitaridis isimli bir Yunan vatandaşı ile evlenerek Yunanistan'a gitmişti.

Nikahtan önce Rum Ortodoks dinine geçerek Maria Seitaridis adını alan Kazaz, üç yıl süren bu evliliğin ardından Türkiye'ye ve Müslümanlığa geri döndü.

GENİŞ AİLE YAPIŞTIR FİLMİNİN FRAGMANI

GENİŞ AİLE YAPIŞTIR FİLMİNİN KLİBİ

GENİŞ AİLE

Cevahir'in babaannesi Hafize hastalanır ve tedavi için yüklü miktarda para gerekir. Fakat kötü günler için saklanan parayı at yarışında kaybetmiştir. Bir şekilde yeni bir çare bulmaya çalışırken, eline bir define haritası geçer. Fakat Cevahir'in kokusunu alan Koyu Bilal, peşine düşer ve haritanın yarısını ele geçirmeyi başarır. Üstelik haritada çizili olan istikamete, Ayvalık'a doğru yola çıkar. Cevahir de yanına Ulvi'yi alıp Ayvalık yollarına düşünce hep birlikte büyük bir maceranın içine atılırlar!

Televizyon ekranlarının en sevilen, uzun soluklu projelerinden biri olan Geniş Aile dizisinin sinema filmi olan yapımda, çekirdek kadro büyük ölçüde korunuyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Barakuda Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi Ömer Uğur oturuyor. Senaryo ise Cüneyt İnay'a ait.