Geniş Aile Her Türlü galasına ünlüler akın etti

Geniş Aile Her Türlü sinema filminin galasına birbirinden ünlü isimler katıldı.

Yayınlandığı dönemde reyting rekorlarını altüst eden Geniş Aile dizisinin ikinci filmi “Her Türlü”nün gala gecesi yapıldı.

Film oyuncularının yanı sıra sinema ve müzik dünyasından birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu galada filmin gösterimi de yapıldı. İlk izleyicilerinden tam not alan filmin başrollerinde Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Özge Ulusoy, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Bora Akkaş, Şinasi Yurtsever ve Tolga Canbeyli oynuyor. Filmin senaryosu her zaman olduğu gibi yine Cüneyt İnay’dan. Yönetmeni ise Ömer Uğur. Geçtiğimiz aylarda haberaktuel.com‘a konuşan İnay, filmin müjdesini de yine bu röportajda vermişti. 

Geniş Aile Her Türlü’de dizide de görmeye alışık olduğumuz Mine Teber (Muazzez) ve Gizem Akman da (Pırıl) rol alıyor. Filme, medya dünyasının bilindik yüzlerinden Muaz Kalaycı da, kısa bir sahnede konuk olarak yer aldı.

Geniş Aile’nin ilk filmi “Yapıştır”, yaklaşık 1 milyon izlenerek önemli bir başarı elde etmişti.

İSTANBUL’DA GALA YAPILDI

Filmin galası İstanbul Levent’te bulunan bir alışveriş merkezinin sinama salonunda yapıldı. Yapımcılığını Barakuda filmin üstlendiği filmin fragmanı da 1 milyondan fazla izlendi.

İŞTE FİLMİN FRAGMANI

Geniş Aile Her Türlü Konusu

Ailenin akıl küpü Zekai, kumarhanelerdeki rulet çarkını kontrol eden bir düzenek icat eder. Bunu gören Cevahir’in hemen iştahı kabarır ve cihaz henüz bitmeden kullanır. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ve kazanacakken kaybederler.

Korsan kumarhaneleri kontrol eden Paçacı, Cevahir ve Ulvi’nin kendisine verdiği sözü tutamaması ve para kaybettirmesinden dolayı, Zekai’nin sevgilisi Pırıl’ı rehin alır. 24 saat içerisinde kaybettirdikleri parayı getirmemeleri halinde Pırıl’ı öldürmekle tehdit eder. Bunun üzerine Cevahir, Ulvi, Zekai ve Kütük, kumarhaneleriyle ünlü Kıbrıs’a giderek, aleti orada denemeye karar verirler.

Uçaktan indiklerinde, paranın kokusunu alan Bilal ve Müfit’te oradadır. Onlara katılırlar. Fakat Pırıl’ın durumundan haberdar değillerdir.

Kumarhenede işler hayal ettikleri gibi gider ve gerekli parayı toplarlar. Ancak Ulvi’nin sazanlığı yüzünden parayı kaybederler. Ertesi gün Bilal’de işin iç yüzünü öğrenir. Ekibe onlar da katılır ve Pırıl’ı kurtarmak için işe koyulurlar.

Bu sırada kumarhane patronunun kızı Şebnem ( Özge Ulusoy ) da onlara eşlik eder. Cevahir de Bilal de Şebnem’i görür görmez etkilenirler.

Geniş Aile Yapıştır filminden daha komik olduğu konuşulan Geniş Aile Her Türlü, 4 Kasım Cuma günü vizyona girecek.

GALADAN FOTOĞRAFLAR