Geniş Aile Her Türlü fragmanı yayınlandı! Peki yorumlar nasıl?

Geniş Aile - Her Türlü filmi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde ve İstanbul'da çekildi.

Kanal D ve Star'da yayınlandığı günlerde reyting rekorları kıran Geniş Aile, sevenleriyle sinemada buluşmaya devam ediyor.

Serinin ilk filmi olan Geniş Aile Yapıştır'ın gişe başarısından sonra devam kararı alan ekip, Geniş Aile Her Türlü filmini izleyicilerle buluşturdu.

Geniş Aile Her Türlü, filmi izleyenler tarafından tam not alıyor.

FRAGMAN

Geniş Aile'nin yapımcısı Ahmet Kayimtu, yönetmeni Ömer Uğur, senaristi Cüneyt İnay ve tüm kamera arkası ekibi sahnelerin çekileceği mekanlarda detaylı incelemelerde bulundu.

İlk filme göre daha iyi bir hazırlık süreci geçirdiğini belirten ekip, Girne, Lefkoşa, Gazi Mağusa gibi çekim alanları belirledi.

Rocks Otel, Girne Çarşısı gibi mekanları da yoğun olarak kullanacak Geniş Aile ekibi İstanbul çekimlerine Kıbrıs'tan sonra başlama kararı aldı.

CÜNEYT İNAY, GENİŞ AİLE – HER TÜRLÜ'NÜN MÜJDESİNİ HABER AKTÜEL'E VERMİŞTİ

 

Geniş Aile dizisinin ve yaklaşık 1 milyon izlenen Geniş Aile: Yapıştır filminin senaristi Cüneyt İnay, Haber Aktüel'de konuk olduğu programda yeni filmin müjdesini vermişti. “Geniş Aile: Her Türlü” filminin senaryosunu yazmaya başladığını söyleyen İnay, filmde Haber Aktüel Genel Yayın Yönetmeni Muaz Kalaycı'nın da rol alacağını esprili bir dille açıklamıştı.

CÜNEYT İNAY'IN KATILDIĞI O PROGRAM