Geniş Aile Yapıştır filmi kahkahaya boğuyor

"Geniş Aile: Yapıştır" filminin galası İstanbul'da yapıldı. Galada ünlü isimler vardı.

"Geniş Aile: Yapıştır" filminin galası, İstanbul'daki Zorlu Center'ın sinema salonunda yapıldı.

Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz'ın başrollerini oynadığı filmde tam bir kahkaha tufanı var.

Birbirinden ünlü isimlerin katıldığı galanın sonunda misafirlere film izlettirildi.

Tüm salonlarda gösterilen film, galaya katılanlar tarafından tam not aldı.

UFUK ÖZKAN: FİLMİMİZİ İZLEMELİSİNİZ

9 Ekim Cuma günü vizyona girecek filmin basın gösteriminde gazetecilerin karşısına çıkan filmin başrol oyuncularından Ufuk Özkan, filmin ana temasını anlattığı konuşmasında herkese bu filmi izlemeyi tavsiye etti.

Galayı izleyen Haber Aktüel Genel Yayın Yönetmeni Muaz Kalaycı, Geniş Aile filminin sinema sektörüne kazandırılmış çok başarılı bir komedi filmi olduğunu söyledi.

Filmin tamamının, fragmanda verilen komik sahnelerden çok daha fazlasını taşıdığını belirten Kalaycı, filmdeki esprilerin fragmandan ibaret olmadığını, her sahnenin kendine has bir espri taşıdığını kaydetti.

Muaz Kalaycı, "film kelimenin tam anlamıyla muhteşem" dedi.

YÖNETMEN ÖMER UĞUR, SENARYO CÜNEYT İNAY

Yönetmenliğini Ömer Uğur'un, senaristliğini Cüneyt İnay'ın üstlendiği "Geniş Aile: Yapıştır!"; ekranların en bitirim, en komik, en sevilen dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz'ın başrollerinde olduğu yeni bir macerayla bu defa sinema salonlarını kahkahaya boğmaya geliyor. Aklına sürekli fikir gelmesi, sağlıklı düşünmesine engel olan Cevahir (Ufuk Özkan), kendisini onun mutsuzluğuna adayan Koyu Bilal (Fırat Tanış), yancılıkta bir dünya markası, "yetersiz" Ulvi (Bülent Çolak) ve Bilal'in "sessiz" mantığı Müfit (Ahmet Sarsılmaz); "Geniş Aile: Yapıştır!"da, define peşinde koşarken içine düştükleri belalı macerayla gülmekten kırıp geçirecek.

BAŞARILI OYUNCULAR İŞ BAŞINDA

Barakuda Film'in yapımcılığını üstlendiği sinema filmi "Geniş Aile: Yapıştır!"da vazgeçilmez aile üyeleri Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş ile Mustafa Uzunyılmaz da rol alırken, Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş de efsane kadroya dahil oldu.

ÇEKİMLER AYVALIK VE İSTANBUL'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çekimleri Ayvalık ve İstanbul'da gerçekleştirilen "Geniş Aile: Yapıştır!", sinemaseverlere bol bol kahkaha, bol bol macera vaat ediyor. Cevahir'in (Ufuk Özkan) babaannesi Hafize'nin (Tanju Tuncel) hastalanması üzerine; tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir'in eline bir define haritası geçer. Cevahir'in belalısı Koyu Bilal (Fırat Tanış) olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık'a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi (Bülent Çolak) ile beraber Ayvalık yoluna düşer. Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.

9 EKİM, CUMA GÜNÜ SİNEMALARDA

Yapımcılığını "Vay Arkadaş", "Galip Derviş", "İçimdeki Ses", "Guruldayan Kalpler" gibi projelere imza atan Barakuda Film'in üstlendiği "Geniş Aile: Yapıştır!", 9 Ekim 2015, Cuma günü sinemalarda!