GESİAD’dan emniyet müdürüne ziyaret

Bursa Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Bursa İl Emniyet Müdürü Tahsin Demir'i ziyaret etti.

Derneğin ekonomik konuların yanı sıra Bursa için çeşitli projelere de imza attığını bildiren Sezgin, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başta kamu kurumları olmak üzere kentimizdeki kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde Bursa’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Derneğin genel kurulunun kısa bir süre önce yapıldığını bildiren Sezgin, göreve başladıkları yeni yönetimle birlikte yeni projeler için kolları sıvadıklarını ifade ederek, “Sizin gibi bizler de göreve yeni geldik, işbirliği içerisinde Bursalılar’ın menfaatine iyi işler çıkaracağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bursa Emniyet Müdürü Tahsin Demir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bursa’nın sivil toplum kuruluşları bakımından oldukça büyük potansiyeli bulunduğunu söyleyen Demir, görevi süresince bu kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmak istediğini ifade etti.

Demir, Bursa’nın hızla gelişmekte olan bir şehir olduğunun altını çizerek, sorumluluk bilinci çerçevesinde sivil toplum kuruluşlarıyla büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını kaydetti.