Giresunspor’da hedef galibiyet

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'un basın sözcüsü Fatih Sandal, "Mersin İdman Yurdu'nun ligdeki konumu bizi ilgilendirmiyor.

Bank Asya 1. Lig’de mücadele eden Giresunspor’un basın sözcüsü Fatih Sandal, “Mersin İdman Yurdu’nun ligdeki konumu bizi ilgilendirmiyor. Amacımız karşılaşmada sahaya galibiyetle ayrılmak olacaktır.” dedi.
    Sandal, yaptığı açıklamada, ligin son karşılaşmasında sahadan galibiyetle ayrıldıklarını hatırlattı. Aldıkları seri galibiyetler sonucu küme düşme hattından kurtulduklarını ifade eden Sandal, ligde kalan son 4 maçı kazanarak, ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini vurguladı.
    Bu haftasonu kendi saha ve seyircileri önünde Mersin İdman Yurdu’nu konuk edeceklerini aktaran Sandal, şöyle konuştu:
    “Biz rakibimizin durumuna bakmıyoruz. Mersin İdman Yurdu’nun ligdeki konumu da bizi ilgilendirmiyor. Biz iyi futbol oynayıp, kalan maçlarımızı kzanarak ligi iyi yerde bitirmenin hesaplarını yapıyoruz. Mersin İdman Yurdu maçına da kazanmak için çıkacağız. Bunu da başaracak güçteyiz.”
    Sandal, geçtiğimiz günlerde Giresunspor’a, AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli’nin katkıları ile spor bakanlığınca 500 bin liralık kaynak sağlandığını hatırlatarak, “Bu önemli bir kaynak. Giresunspor’un ekonomik durumunu gözönüne aldığımızda bizi oldukça rahatlattı. Eöeği geçenlere çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.