GMİS Armutçuk Şube Başkanı Mutlu Odabaş’ı ziyaret etti

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu, Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş'ı ziyaret etti.

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu, Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti.

    İsa Mutlu, nezaket amaçlı gerçekleştirdiği ziyarette, Türk Metal ile Erdemir arasında gerçekleştirilecek 25. Dönem Toplu İş sözleşmesi öncesi Odabaş’a başarı dileğinde bulundu. Mutlu, Odabaş ve Türk Metal’e sözleşme ile ilgili her türlü desteği vereceklerini belirtti. Mutlu, “Türk Metal Sendikası bu dönem Erdemir işçileri için iyi bir sözleşmeye imza attı. Şimdi de 25. Dönem sözleşme görüşmelerine başlayacak. Bu amaçla hem başkanımız Odabaş’a başarı dileğinde bulunmak, hem de her zaman yanında olduğumuzu bildirmek amacıyla ziyarete geldik.” dedi.

    Odabaş da ‘Sevgili Kardeşim’ olarak hitap ettiği Mutlu’nun ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ettiği konuşmasında, bu dönem de üyeleri adına iyi bir sözleşmeye imza atma gayreti içinde olduklarını kaydetti.