Gökhan ve Mehmet’i satarsak Kayserispor’da kalmam

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezonda Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'u mutlaka kadrolarında tutmak istediklerini kaydederek, "Bu oyuncular giderse benim takımın başında kalmamın bir anlamı yok" dedi.

Birçok takımın transfer lisetisinde yer alan Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’u mutlaka kadrolarında tutmak için çabaladıklarını kaydeden genç çalıştırıcı, “Biz yönetimizle görüştük. Onların mutlaka kalmasını istiyoruz. Gelecek yıl hedefimiz oldukça büyük. Haziran ayı itibari ile transferi tamamladık. La Liga’da oyuncular alıyoruz. Onun için Gökhan ve Mehmet kesinlikle gitmeyecek” dedi.

– “UEFA KUPASI’NA KATILMAK İSTİYORUZ” –

Gelecek yıl İnter Toto Kupası’nda mücadele edeceklerini kaydeden Sağlam, “Bu yıl statü değişti. İki eleme maçını kazandığınız anda UEFA Kupası’na katılıyorsunuz. Ülkemizi temsil eden üçüncü takım olmak istiyoruz” diye konuştu.

Süper Lig’deki hedefleri içinde Sağlam, “Geçen yıl ligi istediğimiz noktalarda tamamladık. Gelecek yılda aynı hedefimiz var. Süper Lig’e renk katan bir takım olmak istiyoruz” diye konuştu.

Sağlam, Kayserisporlu taraftarların gelecek sezonda da kendilerini 12. adam olarak desteklemelerini istedi.