Görüşme sonrası Fatih Terim’den ilk açıklama!

Bosna Hersek Milli Takımı'nın başına geçeceği öne sürülen Fatih Terim'den görüşme sonrası ilk açıklama geldi.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'ndan olaylı şekilde ayrılan Fatih Terim, yine bir milli takımın başına geçebilir. Terim, Bosna Hersek Milli Takımı'nı çalıştırmak için bir görüşme gerçekleştirdi.

İstanbul Yeniköy'de bulunan bir restoranda gerçekleştirilen görüşme, yaklaşık 3,5 saat sürdü. Görüşmede, bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Bosna Hersekli eski futbolcular Tarık Hodzic ve Zvjezdan Misimovic ile yetkililerden Sead Kajtaz da yer aldı.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Fatih Terim, çok güzel bir görüşme olduğunu belirterek, "Bosna Hersekli dostlarımızla yemek yedik, futbol konuştuk. Onları burada görmekten son derece memnunuz. Bosna Hersek bize çok yakın, Tarık da benim hem takım arkadaşım hem de eski dostum. Ne olacağına önümüzdeki günlerde bakacağız. Zaten olduğu zaman söylüyoruz." diye konuştu.

Tarık Hodziç görüşme sonrasında şunları söyledi:
Biz düşüneceğiz, taşınacağız. İki taraf da düşünecek taşınacak. İnşallah hoca gelir, biz de o zaman Avrupa Şampiyonası'na gideriz. İnşallah gelir, bütün Bosna istiyor, biz çok istiyoruz. Bütün Bosna ayakta.

TRTSPOR