Groseri’den başarılı öğrencilere burs

Adana'da marketçilik sektörünün önemli firmalarından Groseri, 20. Başarılı Öğrenci ve Ailelerini Ödüllendirme Kampanyası'nın ödülleri dağıtıldı.

Adana’da marketçilik sektörünün önemli firmalarından Groseri, 20. Başarılı Öğrenci ve Ailelerini Ödüllendirme Kampanyası’nın ödülleri dağıtıldı.

Kampanya kapsamında Groseri Çocuk Kulübü kartı ile 2011-2012 öğrenim yılının ikinci döneminde takdir ve teşekkür belgesi alan öğrenciler kampanyaya kayıt yaptırarak aylık 95 TL burs kazanma şansı yakaladı. Aileler de alışverişlerinde takdir belgelerine yüzde 10, teşekkür belgelerine ise yüzde 5 oranında alışveriş çeki kazandı. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişe kayıt yaptıran 3 bin kişiden 30 öğrenci bir öğretim yıl boyunca ayda 95 TL değerinde karşılıksız öğrenim bursu kazanırken, törene katılan ve salonda bulunan 3 şanslı öğrenciye de dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Dans gösterileri de yapılan programa, Vali Yardımcısı Halis Arslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, firmaların yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.