G.Saray transferde frene basmıyor

Ara transferde Lucas Neill, Jo Alves ve Giovani Dos Santos’u kadrosuna katan Galatasaray frene basmıyor...

Dos Santos da geldi, ama Aslan transferde hız kesmiş değil. Rijkaard golcü için bastırınca Polat kesenin ağzını açtı; hedefte Sercan ve Mustafa Pektemek var. Her an her şey olabilir…

Cimbom transferde frene basmıyor…Teknik direktör Frank Rijkaard’ın özellikle Avrupa Ligi’ni düşünerek golcü ısrarını sürdürmesi üzerine Başkan Adnan Polat kesenin ağzını açtı. Türkiye’ye Santos’la birlikte dönüş yapan transfer sihirbazı Haldun Üstünel’in de girişimleriyle hedefteki iki yerli isim; Sercan Yıldırım ve Mustafa Pektemek için nabız yoklandığı öğrenildi.

Bursa cephesinden gelen “Artık Sercan’ı satmayı düşünmüyoruz” yönündeki haberlere karşın tarafların bir kez daha pazarlık aşamasında olduğu ve 6-7 milyon Euro civarında rakamların konuşulduğu bildirildi.

Galatasaray Yönetimi ise olası bir transferde sözleşmeye bir sonraki satışından pay önererek bonservis bedelini düşürmeye çalıştığı kaydedildi.

48 saatten az kaldı

Gençlerbirliği’nin Mustafa Pektemek için talep ettiği 3 milyon Euro’da da indirime gidebileceği dile getirildi. Cim Bom’un transferi sonuçlandırmak için 48 saatten az bir süresi var. Yarın saat 17.00’de ara transfer dönemi kapanacak. Ancak bu sayılı saatlerde bile her an her şey olabilir gibi görünüyor.

FANATİK