G.Saray’a Elano piyangosu vuracak

Rus CSKA Moskova, G.Saraylı yıldız eğer Brezilya kadrosuna seçilirse 20 milyon bonservisle İstanbul’a gelip, teklif yapacak.

G.SARAY yönetimine, talih kuşu konuyor! Sezon başında 7 milyon Euro bonservis bedeliyle İngiliz devi Manchester City’den transfer edilmesine rağmen, Süper Lig, UEFA Avrupa Ligi veya Ziraat Türkiye Kupası’nda öne çıktığı bir mücadele yaşatmayan Elano Blumer’e Rusya Ligi’nin dev kulübü CSKA Moskova teklif yapmaya hazırlanıyor.

YÖNETİCİ Haldun Üstünel’in yoğun çabalarının sonrasında yıllık 3 milyon Euro’dan 4 senelik sözleşme imzalanan ve yaklaşık 20 milyon Euro’luk yatırıma denk gelen Elano’ya gelecek olan teklif ise Brezilya Milli Takımı’nın kadrosuna girip girememesine bağlı.

CANER FORMÜLÜ

RUS yöneticiler eğer Elano Brezilya’nın Dünya Kupası kadrosuna girerse, hemen sarı-kırmızılı kulübün kapısı çalacaklar. Hem de tam 9.5 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle..

ASLAN için tek sevindirici haber bu değil.. Sarı-kırmızılılar ayrıca, sezon sonuna kadar kiralanan Caner’i de Elano’nun satılması durumunda kadrosuna katmayı planlıyor. Yönetimin planına göre CSKA Elano transferini yaparsa, G.Saray’ın istediği Caner için 3.5 milyon Euro düşülecek ve Aslan’ın eline 6 milyon Euro nakit para geçecek.. Ve çok beğenilen Caner de resmi olarak Aslan olacak!