G.Saray’da Numaralı ve Kapalı Üst Tribün kombineleri tükendi

Galatasaray Futbol Takımı'nın 2008-2009 sezonunda Ali Sami Yen Stadı'nda oynayacağı maçlar için kombine kart satışları sürüyor.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, numaralı ve kapalı üst tribün kombinelerinin bittiği, eski açık için satışların sürdüğü bildirildi.

20 gündür sürmekte olan kombine bilet satışlarına büyük ilgi gösteren taraftarların, numaralı tribün ve kapalı üst tribündeki tüm kombineleri satın aldığı açıklanırken, Galatasaray Kulübü, gösterilen ilgi nedeniyle taraftarlarına teşekkür etti.

Öte yandan, gelen büyük talep üzerine, kapalı alt tribün için de kombine kart satışı yapılacağı bildirildi.

Yaz ayları boyunca yapılacak seyirci konforunun esas alındığı çalışmalarla bu bölümün tamamen yenileneceği vurgulanan açıklamada, kapalı alt tribünün yepyeni bir çehreye kavuşacağı kaydedildi.

Üstünün tamamen kapatılacağı bu bölümün girişinin de ayrı olacağı, koltuklarının tamamen yenileneceği ve bu tribüne özel VIP Salonu yapılacağı duyuruldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, modern bir çehre verecek çalışmaların ardından kapalı alt tribünün, Ali Sami Yen Stadı’nın en gözde tribünlerinden biri olacağı, bu bölüm için kombine biletlerin satışa çıkarılacağı tarihin resmi siteden yakında duyurulacağı ifade edildi.