Gül’den gazetecilere: Bu kadar flaşa göz dayanmaz

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, katıldığı bir programda foto muhabirleri art arda birçok kez flaş patlatınca, "Bu kadar flaşa göz dayanmaz" yorumunu yaptı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, katıldığı bir programda foto muhabirleri art arda birçok kez flaş patlatınca, “Bu kadar flaşa göz dayanmaz” yorumunu yaptı. Gül’ün ‘flaş’ yorumu yanındaki bakanları güldürdü.

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen 11. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Şurası’nın açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Şuranın açılış programında yöresel halk oyunları izletildi. Halk oyunları gösterisinin ardından salona gelen Cumhurbaşkanı Gül ön sıradaki protokol üyeleri ile tokalaştıktan sonra yerini aldı. Yanındaki bakanlarla bir süre sohbet eden Gül’e gazeteciler yoğun ilgi gösterdi. Art arda flaşların patlaması üzerine Gül gazetecilere dönerek, “Bu kadar flaşa göz dayanmaz. Müzede çektirmiyorlar biliyorsunuz.” yorumunu yaptı. Gül’ün bu sözleri yanındaki bakanları güldürdü. Bir süre çekim yaptıktan sonra gazeteciler kendilerine ayrılan yere geçti.