Gülben Ergen 1 gece için 300 bin TL alacak

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, yılbaşı gecesinde 300 bin lira para kazanacak.

Ünlülerin yılbaşı sahneleri için tarifeleri belli olmaya başladı. Gülben Ergen, yılbaşında sahne alacağı Kıbrıs'tan 300 bin TL kazanmış olarak dönecek.

Gülben Ergen'in normalde sahne fiyatının 100 bin TL olduğu, ancak yılbaşı için 300 bin TL talep ettiği öğrenildi.

Takvim'de yer alan habere göre özel hayatıyla gündeme geldikten sonra fiyatlarında zam yapan ünlülerin arasına Gülben Ergen de eklendi. 2 yıllık eşi Erhan Çelik'ten boşanan Ergen, son haftalarda magazin dünyasının en çok konuşulan ismi oldu. Akıllı hamleleriyle tanınan ünlü sanatçı, uyanıklık geleneğini bozmadı ve boşandıktan sonra ilk iş olarak sahne ücretinde zam yaptı. Gülben Ergen, geçtiğimiz sene yılbaşı akşamı sahne aldığı otelden 100 bin lira ücret almıştı. Ergen, "Bu yılbaşı akşamı gözler bende olacak" dercesine fiyatını 3'e katladı.

YILBAŞI ÜCRET ŞAMPİYONU TARKAN

Güzel şarkıcının, 31 Aralık akşamı Kıbrıs'ta sahne alacağı otelden 300 bin lira ücret alacağı öğrenildi. Gülben Ergen'in bu hareketi, "Boşanmak, Ergen'e bereket getirdi" yorumları yaptırdı. Bu arada diğer sanatçıların da yılbaşı sahne ücretleri belli oldu. Bu yılın ücret şampiyonu da değişmedi ve Tarkan, 600 bin liralık sahne ücretiyle zirveye yerleşti. Özel bir TV kanalından bu astronomik ücreti alacak olan Megastar'ı 400 bin liralık sahne ücretiyle İstanbul'daki bir otelde sahne alacak olan Sibel Can izledi.

Murat Dalkılıç ile Demet Akalın ise 1 saatlik yılbaşı konserlerinden 250 bin lira alacak.

FİYATINI ÜÇE KATLADI

Erhan Çelik boşanmasıyla son haftalara damga vuran Gülben Ergen, 1 senede sahne fiyatını tam 3 katına çıkarmış oldu.