Güzel oyuncu Sinem Kobal’a lakap taktılar!

Sinem Kobal'ın eski nişanlısı Arda gibi koyu Galatasaraylı biriyle aşk yaşaması oyuncu için 'Aslan yenge' dedirtti.

Takvim'de yer alan habere göre Galatasaray'da 2015 üyelikleri için kulübe çok sayıda isim başvurdu. Bu isimlerden biri de Kenan İmirzalıoğlu oldu. Koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu bilinen yakışıklı oyuncu, üye olmak için harekete geçti ve gerekli evrakları önceki gün kulübe teslim etti. Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu tarafından dosyası değerlendirilecek olan İmirzalıoğlu'nun üyeliğine kesin gözüyle bakılırken bu haber; yine sosyal medyada ilginç yorumlara neden oldu.

Sinem Kobal'ın yıllar sonra tıpkı eski nişanlısı Arda Turan gibi koyu Galatasaraylı biriyle aşk yaşaması güzel oyuncu için "Aslan yenge" dedirtti. Kenan İmirzalıoğlu'nun kulübe üye olmasının ardından birçok Galatasaray taraftarı "Sinem Kobal, önce Arda Turan'la şimdi de Kenan İmirzalıoğlu ile Galatasaraylılar'ın kalbini fethetti. Sinem artık Cimbom'un yengesi" yorumları yaptı. Bu arada Kenan İmirzalıoğlu'nun kulübe üye olmasının ardından birçok organizasyonda Arda Turan ile karşılaşacağı da yorumlar arasında…

HER FIRSATTA SÖYLÜYOR

Sinem Kobal'la 7 aydır aşk yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, koyu Galatasaray taraftarı olduğunu her fırsatta dile getirirken yakışıklı oyuncu sık sık da Galatasaray TV'deki programlara katılıyor.