Güzelliğin zirvesi 40’lı yaşlar

Kadınlar 40'lı yaşlarda güzelliklerinin zirvesindedir.

– Beyazlarınız sadece yakından fark edilebilecek kadar azsa, evde hazırlayacağınız boyalardan kullanabilirsiniz. Örneğin boyayı gri olmayan yerlere sürdüğünüzde gri kısımlar ışıltılı birer gölge gibi parlayacak ve size çok değişik bir hava verecektir.

– 40’lı yaşlardaki kadınların en çok şikayetçi oldukları konulardan biri de göz altında yaşlanma sürecinden dolayı oluşan siyah halkalardır. Bu halkaların oluşmasının temel nedeni gözlerin altındaki ince derinin altındaki damarlardır. Şu da bilinen bir gerçektir ki az uyku da göz altında morumsu halkalar oluşmasının en büyük etkenlerinden birisidir. Bazı özel bakımlarla bu sorunun üstesinden gelmeniz mümkün.

– Masajla stresinizi azaltın: Belirli aralıklarla yapılan masaj yorgun vücudun dinlenmesine ve kaybettiği enerjisini tekrar kazanmasına yardımcı olur. Masajdan önce vücudunuzu iyice dinlendirin ve uzun bir süre hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Birçok insan masajdan sonra su içilmesinin yararlı olduğunu düşünür fakat su ihtiyacınızı masajdan sonra gidermeye bakın.