Hacı Kemal Liseleri yabancı dil eğitimiyle bir ilki gerçekleştirdi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde yeni açılan Özel Nilüfer Hacı Kemal Fen ve Anadolu Liseleri, modern teknolojinin en gelişmiş donanımlarıyla, Avrupa Birliği standartlarına entegre olmuş, yabancı dil öğretiminde Cambridge Üniversitesi'yle işbirliğine giderek tecrübeli öğretmenleriyle yeni eğitim öğretim yılına hazırlandı.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yeni açılan Özel Nilüfer Hacı Kemal Fen ve Anadolu Liseleri, modern teknolojinin en gelişmiş donanımlarıyla, Avrupa Birliği standartlarına entegre olmuş, yabancı dil öğretiminde Cambridge Üniversitesi’yle işbirliğine giderek tecrübeli öğretmenleriyle yeni eğitim öğretim yılına hazırlandı.

Öğrencilerin İngilizce olarak kendini rahat ifade edebilen, konuşulanları, okuduğunu anlayabilen, ifadelerini yazıya dökebilen ve kendine özgüveni olan bireyler yetiştirmeyi amaçlayan, 2013-2014 eğitim yılından itibaren 9. sınıf öğrencilerine yönelik yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimi verecek olan Özel Nilüfer Hacı Kemal Liseleri yeni eğitim öğretim sistemine en hazırlıklı ve donanımlı okul olarak yeni öğretim yılına başlamayı hedefliyor. Bu yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitiminin belli bir bölümü yabancı öğretmenler( Native speakers) tarafından verilecek