Hacılar Belediye başkanlığında devir teslim töreni

30 Mart Yerel Seçimlerde AK Parti'den yüzde 61 oy oranı ile seçimleri kazanan Dr. Doğan Ekici düzenlenen törenle eski Belediye Başkanı Ahmet Herdem'den görevi devraldı.

30 Mart Yerel Seçimlerde AK Parti’den yüzde 61 oy oranı ile seçimleri kazanan Dr. Doğan Ekici düzenlenen törenle eski Belediye Başkanı Ahmet Herdem’den görevi devraldı.

Belediye girişinde eski Belediye Başkanı Ahmet Herdem, belediye personeli ve vatandaşlar yeni Başkan Doğan Ekici’yi çiçekle karşıladı. Daha sonra belediye meclis salonunda devir teslim töreni gerçekleştirildi. Burada bir konuşma yapan eski başkan Ahmet Herdem, görev değişikliği ile mutlu günlerinden birisini yaşadığını söyledi. Başkan Herdem, “15 yıl Hacılar’da hizmet ettik. Tüm hemşehrilerim ve işadamlarımız her zaman destek oldular. Benim en büyük zenginliğim hayatımdaki bu 15 yıldır. Hemşehrilerime, akrabalarıma Allah hizmet etmeyi nasip etti. Ben kendilerine özellikle teşekkür ediyor ve bana bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni göreve gelen arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.” dedi.

Eski Başkan Herdem’in konuşmasının ardından Belediye Başkanlığı mührünü Ekici’ye verdi. Daha sonra AK Parti İlçe Başkanı Hüdai Barut, 15 yıl boyunca verdiği hizmetlerden dolayı eski Başkan Ahmet Herdem’e plaket ve çiçek takdim etti.

30 Mart Yerel Seçimleri’nde yüzde 61 oy alarak Hacılar Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Doğan Ekici ise eski Başkan Ahmet Herdem’in Hacılara güzel hizmetleri olduğunu söyledi. Başkan Ekici, “Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamında da kendisine sağlık, sıhhat ve uzun ömürler diliyorum. Kendisi bizim büyüğümüz, ağabeyimiz, başkanımız bundan sonra da her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.