Hadise Sabancı’nın eski aşkı Aslışah’a çıkıştı

Hadise, sevgilisi Hakan Sabancı'nın eski aşkı Aslışah'a sert çıktı.

Arzu-Ömer Sabancı'nın oğulları Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım olay yarattı. Hadise, Sabancı'nın eski aşkı Aslışah'a sert sözlerle yüklendi.

Henüz belgelenemeyen bu gizli aşk, Hakan Sabancı'nın yakın zamanda ayrıldığı usta oyuncu Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar ile Hadise'yi karşı karşıya getirdi. Aslışah Alkoçlar, Bebek'te karşılaştığı gazetecilerin sorularına öyle bir yanıt verdi ki, attığı taşla Hadise'yi hedef aldığı yorumlarına neden oldu.

Türk popçularını beğenmediğini söyleyen Aslışah Alkoçlar, "Polemik yapmak istemiyorum ama Türk şarkıcılarının tarzlarını beğenmiyorum" dedi. Hadise'den Aslışah Alkoçlar'a yanıt gecikmedi.

HADİSE VURDU GOL OLDU
Duymayan Kalmasın'da yer alan habere göre ünlü şarkıcı, kraliçe tacının altına yazdığı Mevlana'nın Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım var. Lakin lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözüyle Alkoçlar'a sert bir karşılık verdi. Fanları Hadise'yi "Kraliçemiz vurdu gol oldu" yorumuyla destekledi.

HADİSE İLE DEMET’İN ARASI AÇILIR MI?
Hadise ile Aslışah Alkoçlar arasındaki gerginliğin Demet Akalın’ı nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu. Hadise’nin plajında bu yaz sahne almaya hazırlanan Demet Akalın, geçen günlerde Bebek’te Aslışah Alkoçlar’la buluşmuş ve stil danışmanlığını artık ona emanet ettiğini açıklamıştı.

HÜRRİYET