Hadise’nin kıyafetine ‘açık’ diyenler…

Mokoca'da düzenlenecek Eurovision Şarkı Yarışması"nda Türkiye'yi "Düm Tek Tek" isimli şarkısıyla temsil edecek olan Hadise'nin kıyafeti Türkiye'de yeni bir tartışma başlattı.

Öyle ki temsilcimizin gyeceği iki parçadan oluşan ve göbeğini açık bırakan kostümü, şarkısından ve sesinden çok tartışılır oldu. Kıyafetin Türk kimliğini yansıtmadığını söyleyenler de oldu, çok açık bulanlar da. Son olarak TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, kıyafetle ilgili yorumu sorulduğunda “Demek ki kıyafeti serbest bırakmamak gerekiyormuş” şeklinde konuştu.

Erovision’da Almanya adına yarışacak ünlü striptizci Miss Dita Von Teese’in kıyafeti de en az Hadise’nin kıyafeti kadar tartışma konusu oldu. Basın Dita’nın giydiği kıyafetin haksız rekabete yol açtığı konusunda birleşti.

Dita’nın bu akşamki yarışmada giyeceği kışkırtıcı hafif kostüm eurovison şarkı yarışmasının ağır havasını dağıtacak gibi görünüyor…


Moskova’da yapılan provalar esnasında görülen kıyafet hayrete düşürdü.

Göğüslerinini hemem hemen açıkta bırakan derin dekolteli üzerinde elmas kesimli süslemeleri olan kostüm yoğun seksapalitesiyle dikkat çekti.

Dita’ya pop şarkıcısı Alex Swings eşlik edecek.. Birlikte düet yapacak olan ikili, ‘Miss Kiss Kiss Bang” adlı şarkıyı söyleyecek.

36 yaşındaki striptizci Alman gazetelerine verdiği röportajda ‘bu uyumun bize yarışmayı kazandıracağını ümit ediyorum’ dedi.