Hakan Şükür ezilme tehlikesi atlattı

Galatasaray'ın eski asbaşkanlarından Ergun Gürsoy ile birlikte Kahramanmaraş'a gelen Hakan Şükür, minik futbolcuların sevgi hücumuna uğrayınca ezilme tehlikesi geçirdi. Hakan Şükür'ü zabıta ezilmekten kurtardı.

Yıldız futbolcuyu gören minik sporcular bir anda coştu. Yıldız futbolcuyu öpmek ve imza almak isteyen 520 minik sporcu hücum etti. Miniklerin yoğun sevgisi karşısında neye uğradığını şaşıran futbolcu zor anlar yaşadı. Bir ara bir öğrenci ezilme tehlikesi geçirdi. Yere düşen minik sporcuyu Hakan Şükür yerden kaldırdı. Miniklerin bir türlü kurtulamayan futbolcu, zabıta ekipleri ve çevik kuvvetinin yardımı ile kurtarılıp tribüne çıkarıldı. Hakan Şükür, kendisini görmeye gelen engelli bir vatandaşın yanına gelerek, fotoğraf çektirdi.

Bu arada Hakan Şükür geçen yıl da güreştiği Osman Kalay isimli güreşçiyle yine güreş tuttu. Kahramanmaraş belediyesi güreş takımından yer alan 15 yaşındaki Kalay, yine yıldız futbolcuya yenildi. Genç güreşçi, “Geçen senede beni yıktı. Ama onunla güreş tutmak çok güzel. Çok heyecanlandım. Gelecek sene rövanşı alacağım.” şeklinde konuştu.