Hakkı Bulut’un kızına kapkaçcı saldırısı

Bahçelievler'de türkücü Hakkı Bulut'un ingilizce öğretmeni olan kızı Nazlı Bulut evine giderken kapkaçcının saldırısına uğradı. Nazlı Bulut kapkaçcılar tarafından 10 metre sürüklendi.

Omuzundaki çantayı vermek istemeyen Nazlı Bulut’u kapkaçcı yerde yaklaşık 10 metre sürükledi. Kızıyla birlikte polis merkezine gelen Hakkı Bulut, “Can ve mal güvenliğimiz mahalesef yeteri kadar yok” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Avcılar’daki bir okulda ingilizce öğretmenliği yapan Nazlı Bulut, dün akşam saat 20.30 sıralarında Şirinevler’deki Metrobüs durağında indi. Evine gitmek için Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yürüyen Nazlı Bulut’un önü henüz kimilği belirsiz bir kişi tarafından kesildi. Kapkaçcı, Nazlı Bulut’un omuzundaki çantasını almak asıldı. Çantasını vermek isteyen Nazlı Bulut yere düştü.

Saldırgan yerdeki Nazlı Bulut’u yaklaşık 10 metre sürüklemesine ramen çantayı alamadı. Saldırıyı her iki bacağında küçük sıyrıklarla atlatan Nazlı Bulut, sağlık kontrolünün ardından babası Hakkı Bulut ile Bahçelievler Polis Merkezi’ne geldi.

Hakkı Bulut, “Kızımın önünü kesen bir kapkaçcı kızımın çantasını almak için yerde sürüklemiş. Can ve mal güvenliğimiz mahalesef yeteri kadar yok” dedi. Nazlı Bulut ise görüntüsünü almaya çalışan basın mensuplarından kaçmaya çalıştı.

MİLLİYET