Halk otobüsünde tecavüz edilen kadin zanlilari yakalatti

Kütahya'da bindigi bir halk otobüsünde soför ve soförün arkadasi tarafindan tecavüze ugradigini iddia eden evli bir kadin, yapilan tehditlere ragmen zanlilari yakalatti.

Korktugu için sahsin yanina gidemedigi yönünde ifade veren N.K., soför ve arkadasi tarafindan dövüldügünü ve zor kullanilarak Dumlupinar Mahallesi’ndeki bos bir araziye götürülmek suretiyle her iki sahis tarafindan da kendisine defalarca tecavüz edildigini öne sürdü. Sabah 04.00 civarina kadar sürdügü iddia edilen tecavüz ve darp olayindan sonra, çiplak bir sekilde, orada bulunan su kanalina atildigi yönünde ifade veren N.K., basina silah dayanmak suretiyle olayi anlatmamasi yönünde tehdit edildigini de iddia etti.

Edinilen bilgiye göre, N.K.’yi kanala çiplak bir sekilde biraktiktan yaklasik 10 dakika sonra geriye gelen süpheliler O.Ö. (27) ve K.Y.’nin (26) elbiseleri, evlilik cüzdanini, anahtarlari ve cep telefonunu geri verdi. Daha önce yaninda bulunan 10 YTL parasinin geri verilmedigini iddia eden N.K. süphelilerden sikayetçi oldu.

N.K.’yi tekrar otobüse alarak evinin yakinlarinda birakan süpheliler O.Ö. ve K.Y. zorla kadin kaçirma, silahla tehdit, yagma ve tecavüz suçlarindan yakalanarak mahkemeye çikarildi. Süphelilerin tutuklanarak cezaevine gönderildikleri ögrenildi.