Hamile kadını kaçırıp tecavüz ettiler

Küçükçekmece'de bıçaklı 3 kişi, işten dönen 7.5 aylık hamile Ç.D.,'den para istedi. Genç kadının 'hayır' cevabı ile karşılaşan şahıslar Ç.D.'yi kaçırarak defalarca tecavüz etti.

Küçükçekmece’de cumartesi günü saat 17.30 sıralarında meydana gelen olay şöyle gelişti: Bir tekstil firmasında çalışan 21 yaşındaki Ç.D., evine gitmek üzereyken Opel marka otomobilden inen 3 kişi, genç kadının boynuna bıçak dayayarak para istedi. 7.5 aylık hamile olan genç kadın, ‘hayır’ cevabını verince de, saldırganlar bıçak zoruyla otomobile bindirdiler. O an bayılan genç kadını ıssız bir yere götüren saldırganlar, genç kadına tecavüz ettiler. Hamile olan Ç.D.,’nin üzerinde bulunan 100 YTL parasını, cep telefonunu ve montunu da alan saldırganlar daha sonra genç kadını aynı akşam saat 22.00 sıralarında evine yakın bir yerde otomobilden attılar.

Olayın hemen ardından yoldan geçen bir vatandaşın telefonunu kullanarak polisi arayan genç kadın, bir araç plakasını polise verdi. Bunun üzerine harekete geçen Küçükçekmece Asayiş Büro dedektifleri, plakası verilen otomobil ile içinde bulunan V.D., C.A ve F.K’yı gözaltına aldı. Şüphelilerin bulunduğu otomobilin ise kiralık olduğu belirtildi. Hırsızlıktan birçok kez sabıkası bulunan 3 şüpheliden V.D., gasp edildikten sonra tecavüz edilen Ç.D., tarafından teşhis edildi. Küçükçekmece Adliyesi’nde hakim karşısına çıkan şahıslar tutklanarak Bayrampaşa Cezaevine gönderildi.