Haşim Bayram iyileşiyor!

Beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram'ın durumu iyiye doğru gidiyor. .

Geçtiğimiz hafta sonu aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Haşim Bayram’ın yüksek tansiyon sesebiyle beyin kanaması geçirdiği belirlenmişti. Önce özel Selçuklu Hastanesi’ne oradan da Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Bayram 9 gündür Re-Animasyon ünitesinde tedavi görüyor. 10 doktordan oluşan bir heyetin tedavisini sürdürdüğü Bayram’ın durumunun her gün daha iyiye gitmesi yakınlarını sevindiriyor.

Bayram’ın sorulara cevap verdiğini ve ellerini hareket ettirebildiğini belirten Özkağnıcı, “Bayram’ın durumu ilk güne göre çok daha iyi. Çok riskli durumdan çıkmış durumda. Umduğumuzdan çok daha hızlı bir düzelme gösterdi.” diye konuştu.

Bayram’ın çok ciddi bir rahatsızlık geçirdiğini ve vücudunun sol kısmının kısmi felce maruz kaldığını hatırlatan Özkağnıcı, “Taburcu olduktan sonra büyük bir ihtimalle ufak izler kalabilir. Ama büyük bir arıza kalacağını sanmıyorum. ” diye konuştu.