Hazal Kaya corona virüse yakalandı

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, ikinci kez corona virüse yakalandı.

Çin’den yayılan salgın sanat camiasını sarsmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Hazal Kaya, ikinci kez corona virüse yakalandı.

Hazal Kaya’dan ikinci kez kötü haber geldi. Yakın arkadaşı olan Selin Şekerci’nin koronavirüse yakalanmasının ardından test yaptıran güzel oyuncu ikinci kez koronavirüse yakalandı. Kötü haberi sosyal medya hesabından video yayınlayarak durumu hakkında bilgi veren Hazal Kaya, “Ali dışındaki evdeki herkes pozitif” açıklamasında bulundu.
Koronavirüs testi olan Selin Şekerci’nin test sonucu pozitif çıktı. Testinin pozitif çıkmasıyla evinde karantinaya giren Şekerci, yakın arkadaşı Hazal Kaya’nın da test olmasını istedi. Hazal Kaya’nın da test sonucu pozitif çıktı.

“7 KERE TEST YAPTIRDI”

Karantinaya giren Selin Şekerci, Hazal Kaya’nın panik yapmasını sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak tiye aldı. Şekerci paylaştığı videoda, “Hazal Kaya’ya Korona şoku! diye yapılmış Haber. Hazal panik bir arkadaşımızdır. Bu mevzu olduğundan beri, yaklaşık 7 kere falan test oldu. Hepsini yaptırdı. PCR’ını, Rapid’ini, Influenza’sını… Her şey negatif. Merak etmeyin, o da öyle biri ne yapalım” dedi.