Heidelberg Kayseri’de

Heidelberg, 15-17 Eylül tarihleri arasında Kayseri’de gerçekleştirilecek olan 2. Büyük Anadolu Matbaa ve Kağıt Teknolojileri Fuarı’na katılıyor.

Fuarda gelişmiş teknoloji ürün makineleri ile birlikte sarf malzemelerini de sergileyecek olan Heidelberg’in İç Anadolu Bölge Müdürü Cüneyt Özbal, Kayseri yatırımcısının genel olarak teknolojiyi takip eden, girişimci, ilk olmayı hedefleyen ve dış pazarı zorlama arzusunda olan bir yapıya sahip olduğunu söylüyor.
2. Büyük Buluşmanın Kayseri’de gerçekleşmesini olumlu bulduklarını ve zamanının iyi tespit edildiğini anlatan Özbal, şunları söyledi:

SEZON ÖNCESİ YATIRIM FIRSATI

“Fuarın Kayseri’de gerçekleşmesine oldukça olumlu buluyoruz. Kayseri sürekli takip ettiğimiz ve servis hizmeti verdiğimiz bir bölge. Bu şehirde uluslararası standartlarda çalışan örnek Heidelberg müşterilerimiz bulunuyor. Kayseri yatırımcısı genel olarak teknolojiyi takip eden girişimci, ilk olmayı hedefleyen ve dış pazarı zorlama arzusunda olan bir yapıya sahip. Bu bölgenin kısa zamanda daha da gelişeceğine ve İç Anadolu Bölgesindeki rekabeti hızlandıracağına inanıyoruz. Fuar zamanı iyi tespit edilmiş durumda ve matbaalara hemen sezon öncesi yatırım fırsatı vereceğini düşünüyoruz”

FUARDA HANGİ MAKİNELER SERGİLENECEK?

Fuarda 50×70 formatında Printmaster 74-2 makinası, Polar115-X kağıt kesim makinası ve Sarf Malzemeleri ürünlerimizi sergilemeyi planlıyoruz. 2 veya 4 renkli model olarak üretilen Heidelberg Printmaster 74 modelleri oldukça yeni bir seri. Aslında tüm dünyanın yakından bildiği Speedmaster 74 normal çıkış serisinin yeni adı diyebiliriz. Yeni tasarlanan mürekkep merdaneleri ile baskı kalitesi mükemmel. Geliştirilen tek emici bantlı giriş sisteminde fırça makara bulunmuyor ve bu da iş değişikliklerinde ciddi zaman kazandırıyor, çizilmeleri önlüyor. Orta ve düşük tirajda üretim yapan ticari matbaalar için düşük sermaye yatırımı gerektiren çok ideal bir çözüm. Zaten herkes tarafından yakından bilinen Polar 115, Türkçe menüsü, yeni geliştirilmiş gövde yapısı ve ön taraftan yapılabilen hassas bıçak ayarı yeteneğiyle bölge müşterilerimizin beğenisine sunulacak.

KAYSERİ’DE BÜTÜN MAKİNELERİMİZİ GÖREBİLİRSİNİZ

Fuarda sergileyemeyeceğimiz birçok Heidelberg makinasını fuar müşterilerimize Kayseri’de gösterme şansımız bulunmakta. Çok değerli Heidelberg müşterilerimiz olan olan ve bize kapılarını herzaman açık tutan M-Grup matbaacılıkta SM74-4-L, SM52-4, Stahlfolder Kırım ve Polar Bıçak, Netform Matbaacılıkta SM52-4, Prosetter 74 CTP, Stahlfolder KH56, Cihan Ofsette SM74-4-L ve Karakuş Ofsette PM 52-2 makinalarımız bulunmakta.”