Metin Zakoğlu ve Damla Ersan’dan: ‘Herkes mi Aldatır?’

Endless Art Taksim, sanatın farklı dallarına ev sahipliği yapmaya başladı.

Nisan ayında da dopdolu bir programla sanatseverleri bekleyen Endless Art Taksim; 4 Nisan Çarşamba akşamı Metin Zakoğlu ve Damla Ersan’ın rol aldığı “Herkes mi Aldatır?” adlı oyunu sahnesinde ağırladı.

Aktüel Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Muaz Kalaycı'nın, Sadz Bölgesi Prenseslerinden Geçha Cemile Duman'ın ve Hayat Devam Ediyor dizisiyle tanınan Meltem Miraloğlu'nun da ilk gösterimine izlediği oyuna izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Oyunu çok başarılı bulan Kalaycı, oyun sonrasında yaptığı açıklamada oyunu ve oyuncuları izlemekten büyük keyif aldığını söyledi.

Sanat ‘ev’i Endless Art Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, sanatın farklı alanlarının aynı anda deneyimlendiği ve sanatseverlerin, gün sonunda ev sıcaklığında bir otelde konaklayabilecekleri bir kültür sanat merkezi olarak Endless Group tarafından hayata geçirildi. Sanatseverleri, hayata sanatla uyanmaya davet eden Endless Art Taksim, süreli sergilerden tiyatro, konser ve seminerlere, birbirinden farklı atölyelerden söyleşi, panel ve konferanslara coğrafyanın kültür sanat başkenti İstanbul’a yepyeni bir deneyim sunuyor.

Endless Art Taksim’de 4 Nisan 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da, Metin Zakoğlu ve Damla Ersan’ın rol aldığı “Herkes mi Aldatır?” adlı oyun sahnelendi. Metin Zakoğlu’nun yazıp yönettiği oyun, aldatma ve aldatılma üzerine çarpıcı bir hikâye… 2010 yılında aynı isimle sinema filmi olarak çekilen oyun, “Kim daha dürüst, kim daha ahlaklı… Kadın mı, erkek mi?” sorusunu bu defa tiyatro sahnesinde yanıt arıyor.