Hıncal Uluç: Şenol Güneş Kasım’ı göremez

Hıncal Uluç, teknik adam Şenol Güneş ile ilgili açıklama yaptı.

Hıncal Uluç, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve teknik adam Şenol Güneş hakkında futbol basınına bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı.

Hıncal Uluç Beşiktaş'ın gündemini değerlendirdi. Fikret Orman'ı çok sert ifadelerle eleştiren Uluç, Şenol Güneş'in kasım ayını göremeyeceğini söyledi.

Oluyor zaten.. Yazın başından beri Beşiktaş Başkanı'nın resimlerini Akdeniz, Ege koylarını dolaşan teknesinde keyif çatarken gördük, durmadan..

Yahu İstanbul'da da bu yıl üç kulvarda yarışmak için sezon açan bir kulübün var.. Az biraz da onunla meşgul olsana..
Lafla ve de daha çok Şenol Güneş'i, takımının hocasını kızdıran lafla değil, işle meşgul olsana…

Teknenin kaptanı sana "Lafla peynir gemisi yürümez" demedi mi?. Beşiktaş, peynir gemisi bile mi değil, senin keyfin için!..

Bak, Orman!.
Beşiktaş Avrupa Ligi ikinci eleme turunda daha, bu Lask denen ufaklığa elenirse, bunun sorumlusu sensin..

O sahanın hali ne?. Sezon açılışında bu dünyanın (Kimseyle tartışmam) en güzel stadının hem de sahası tarla gibi olur mu?.

Yahu Shakira Konserine izin verirken, çimleri korumak için yeterli önlem almak aklına gelmedi mi?. O işin başına "Bilen" bir sorumlu getirmeyi düşünemedin mi?. Düşünemedin.. Çünkü teknede hovardalıkla meşguldün..

Beşiktaş elenirse için için sevinirsin belki de.. Çünkü bu elenme Şenol'dan kurtulmanı kolaylaştırır..

Bu ülkede Beşiktaş'ı yazan yok. Bir iki yazan da senden yana.. Bu yüzden "Şenol Güneş- Fikret Orman Gizli Savaşı"nın altını kimse çizmiyor.
Şenol "Bıraktı" demesinler diye dişini sıkıyor.

FANATİK