HSBC’den KAYSO’ya ziyaret

HSBC Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Özkaya ve Kayseri Şube Müdürü Sedat San, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'ı ziyaret etti.

Ziyarette, Kayseri’deki iş imkanlarının geliştirilmesi ve bankacılık hizmetlerinin arttırılması konuları görüşüldü. Ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden Boydak, HSBC’nin etkinliklerini bildiklerini kaydederek, “HSBC hem kurumsal, hem de bireysel bankacılık bölümü ile dünyanın 150’ye yakın ülkesinde faaliyet gösteren bir bankadır. Onların kuvvetli bir şekilde Kayseri’mizde yer almaları Kayseri reel sektörü ve sanayisi açısından son derece önemlidir. Ayrıca Kayseri sanayisinin dışa açılması konusunda da çok önemli olduğunu düşünüyoruz. KAYSO olarak görevlerimizden bir tanesi de finans kesimi ile sanayi kesimini bir araya getirerek aralarındaki koordinasyonu sağlamaktır. Onun için biz bu finans kesimleri ile olan ilişkilerimize çok önem veriyoruz. HSBC’nin gelecekte Kayseri ile ilgili çok güzel planlamaları var. Ben de bu vesile ile teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HSBC Genel Müdür Yardımcısı Özkaya, kendilerini KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’a teşekkür ederek, Kayseri sanayisine olan desteklerinin devam edeceğini söyledi.