Hücre evi operasyonunda yaralanan polislerin durumu ciddi!

Ankara'da hücre evine düzenlenen operasyonda yaralanan 2 polis memurunun hayati tehlikesi sürüyor.

Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, Ankara’da sol bir örgütün hücre evine operasyon düzenlendiğini belirterek, operasyonda yaralanan 2 polis memurunun hayati tehlikeyi atlatamadığını açıkladı.

Ankara Cebeci’de bir hücre evine düzenlenen çatışmada ağır yaralanan 2 polis memuru Hacettepe Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yaralı polis memurlarını ziyaret eden Ankara Emniyet Müdürü Yılmaz, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, “Memur arkadaşlarımızın gerekli tedavileri yapılıyor. Hayati tehlikeleri söz konusu. Doktor arkadaşlarımız elinden gelen gayreti gösteriyor” dedi.

RESMİ AÇIKLAMAYI VALİLİK YAPACAK
Yılmaz, polislerin sol bir örgütün hücre evine düzenlenen operasyonda yaralandığını belirterek, her türlü ikaza rağmen polislere ateş edildiğini söyledi. Yılmaz, yaklaşık 2 saat içerisinde Ankara Valiliği’nin yazılı bir açıklama ile kamuoyunu bilgilendireceğini de kaydetti.

Öte yandan Cebeci’deki sol bir örgüte ait olduğu belirlenen hücre evinde polislerin çalışmaları devam ediyor. Bomba arama köpekleri hücre evine girerek, patlayıcı düzenek araması yaptı.