‘Hükümet emin adımlarla yoluna devam ediyor’

AK Parti Milletvekili Ahmet Kambur, bayramlaşmak için geldiği Tekirdağ'da hükümetin emin adımlarla yoluna devam ettiğini söyledi.

il ve ilçe teşkilatlarının organize ettiği bayramlaşma programlarına iştirak eden Milletvekili Kambur, il binasında yaptığı sohbette hükümetin icraatlarından bahsetti. Kambur, özelikle ekonomideki gelişmelerin son derece memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Şu an hükümetin gündeminde seçimin olmadığını belirten milletvekili, seçimi gerektirecek herhangi bir durumun da söz konusu olmadığının altını çizdi. Yapılacak bir seçimde yine tek başına iktidar olacaklarını vurgulayan Ahmet Kambur, “Şu an seçimi gerektirecek bir durum yok. Ekonomi çok iyi bir yolda. Enflasyon rakamları zaten ortada. Vatandaş her şeyden memnun. Ülkenin huzuru iyi. Zaten seçim olsa da yine tek başımıza iktidar oluruz.” dedi. Son günlerde suni gündemlerle ülkeyi meşgul eden bir grup zihniyetin hala AK Parti iktidarını ve icraatlarını anlayamadığını ifade eden Milletvekili Kambur, bu durumun tabanda ve vatandaşta tam tersi bir memnuniyet yarattığını belirtti.

Meclisin geçen dönemde örnek bir çalışma yaparak çok iyi düzeyde çalıştığını anlatan Ahmet Kambur, milletvekili ve bakan arkadaşlarının gece gündüz çalıştıklarını ve bunun da semeresini kamuoyundan fazlasıyla aldıklarını dile getirdi.

Kambur, AK Parti Malkara ilçe teşkilatının düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Burada ilçe başkanı Ercan Kiremitçi ve partilerce karşılanan Kambur, bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, bayramların birlik ve beraberlik duygularını en yoğun yaşandığı günler olduğunu vurguladı. Şu an 3 Kasım’dan farklı bir Türkiye olduğunu anlatan Kambur, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle ülkede pek çok alanda büyük gelişmeler yaşandığını ifade etti.